OZNAM: Zrušenie bohoslužieb – aktuálne informácie

Vedenie regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Rimavskej Sobote vydalo vyhlášku na základe ktorej vstúpilo do platnosti nariadenie, ktoré ovplyvní aj našu farnosť a s ním spojené plánované bohoslužby počas sviatkov ale aj mimo nich. Od 24.12.2020 až do odvolania nebudeme teda v našej farnosti sláviť verejné bohoslužby. Toto rozhodnutie prichádza pre nás všetkých v náročnom období, ale ako farnosť ho rešpektujeme, veríme a zároveň sa modlíme za zlepšenie situácie, aby sme sa čo najskôr mohli opäť stretnúť v chrámoch a sláviť sväté omše spoločne. Počas sviatkov Vám prinesieme aspoň živé prenosy svätých omší tu na Facebooku, presný program priamych prenosov svätých omší upresníme v najbližších hodinách.